• Tylko online
Epson Moverio BT-40S
search
  • Epson Moverio BT-40S

Epson Moverio BT-40S

1 179,57 €
Brutto

Epson Moverio BT-40S to inteligentne okulary typu all-in-on. Posiadają inteligentny kontroler, który stanowi doskonałą platformę do szeregu zastosowań np. łączność z Wi-Fi, Bluetooth, USB-C i rozszerzalną pamięć masową o pojemności 2 TB, a także GPS i czujnikami ruchu do rozwiązań działających w oparciu o lokalizację.

Ilość
Prosimy o kontakt w sprawie dostępności

Epson Moverio BT-40S
- inteligentne okulary typu all-in-on,
- posiadają inteligentny kontroler, który stanowi doskonałą platformę do szeregu zastosowań np. łączność z Wi-Fi, Bluetooth, USB-C i rozszerzalną pamięć masową o pojemności 2 TB, a także GPS i czujnikami ruchu do rozwiązań działających w oparciu o lokalizację.
- wyposażone w Moverio Intelligent Controller i system Android, umożliwiający integrację oprogramowania na zamówienie,
- obsługa zastosowań komercyjnych np. zwiedzanie muzeum, parki rozrywki, napisy w teatrach, operach i kinach, skanowanie wewnątrz ustne w gabinetach stomatologicznych.
- możliwość dodania rozszerzonej zawartości cyfrowej 2D i 3D w celu tworzenia rekonstrukcji 360 stopni i dostarczania wzbogaconych informacji, unikając fizycznego modyfikowania otoczenia,
- technologia Si-OLED,
- ergonomiczna konstrukcja,
- można nosić również na okularach korekcyjnych,

---

gogle MR, okulary MR, rzeczywistość mieszana, gogle do rzeczywistości mieszanej, okulary do rzeczywistości mieszanej, MR, zestaw do rzeczywistości mieszanej, okulary AR, rozszerzona rzeczywistość, AR, gogle VR, wirtualna rzeczywistość, inteligentne okulary, gogle vr, gogle do rzeczywistości wirtualnej, MR goggles, MR glasses, mixed reality, mixed reality goggles, mixed reality glasses, MR, mixed reality headset, AR glasses, augmented reality, AR, VR goggles, virtual reality, smart glasses, vr goggles, virtual reality goggles,

V11H969140
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.