• Tylko online
Litho controller AR
search
  • Litho controller AR

LITHO

214,02 €
Brutto

Mały kontroler AR do noszenia, który wygodnie mieści się między palcem wskazującym i środkowym i łączy się z telefonem przez Bluetooth. Litho umożliwia intuicyjne i precyzyjne wprowadzanie danych dzięki powierzchni dotykowej na spodzie, niestandardowemu systemowi dotykowemu sprzężenia zwrotnego i szeregowi czujników śledzenia ruchu.

Ilość
Prosimy o kontakt w sprawie dostępności

Mały kontroler AR do noszenia, który wygodnie mieści się między palcem wskazującym i środkowym i łączy się z telefonem przez Bluetooth. Litho umożliwia intuicyjne i precyzyjne wprowadzanie danych dzięki powierzchni dotykowej na spodzie, niestandardowemu systemowi dotykowemu sprzężenia zwrotnego i szeregowi czujników śledzenia ruchu.

Specyfikacja Techniczna:
Weight - 24 grams
Dimensions - height: 29mm, length: 48mm, width: 18mm
Bluetooth - Bluetooth LE radio, compatible with Bluetooth 5.0
Processor - 64 MHz Arm Cortex-M4 with floating-point unit (FPU)
Haptics - Linear resonant actuator (LRA) with licensed effect library
Motion-tracking sensors - 60hz sample-rate
LED Strip - Indicating charging status
Battery: 8+ hours of usage , 2000 hours standby , 90 minute charge time

Technologia śledzenia LITHO uwalnia potężny potencjał interakcji w świecie rzeczywistym. Projektuj unikalne interakcje przestrzenne, aby tworzyć bardziej dynamiczne, intuicyjne i precyzyjne aplikacje mobilnej rzeczywistości rozszerzonej niż kiedykolwiek wcześniej.

Oprogramowanie
Pakiet Litho SDK zawiera elastyczną platformę interakcji, która umożliwia programistom szybkie i łatwe tworzenie zachwycających i intuicyjnych środowisk rzeczywistości rozszerzonej (AR) w Unity. Dzięki połączeniu danych z aparatu telefonu i czujników ruchu Litho w celu zapewnienia kontekstowych informacji wskazujących, pakiet SDK umożliwia programistom tworzenie aplikacji, które nie tylko identyfikują kierunek, w którym wskazuje użytkownik, ale także to, na co wskazują w prawdziwym świecie. . Pakiet Litho SDK obsługuje obecnie programowanie w Unity na iOS i Androida, na MacOS i Windows.

Zestaw Litho SDK zawiera wszystko, co jest potrzebne, aby umożliwić programistom szybkie tworzenie doświadczeń AR za pomocą Unity i kontrolera Litho.

Wskaźnik laserowy
Dokładny wskaźnik laserowy do wybierania i manipulowania obiektami w AR, a także do przenoszenia wirtualnych sił, takich jak ciężar, ciągnięcie i ciągnięcie.

Manipulacja obiektami
Precyzyjne przesuwanie i obracanie obiektów w przestrzeni za pomocą dwóch różnych uchwytów obecnie obsługiwanych przez LITHO: Point i Clutch.

Panel dotykowy
Specjalnie zaprojektowany pojemnościowy panel dotykowy o dokładności poniżej milimetra. Może wykrywać w 2 wymiarach, zapewniając dokładne współrzędne x & y, niezależnie od tego, czy jest to dotknięcie, czy przesunięcie.

System UI
Unity SDK jest dostarczany z czystym systemem interfejsu użytkownika, który możesz używać i modyfikować w swoich projektach: łatwo podłącz urządzenie Litho do telefonu i uzyskaj wprowadzenie na pokład LITHO.


Menu przestrzenne
Kilka sprytnych narzędzi do utrzymywania obiektów na miejscu i ich porządkowania, w tym wirtualne osprzęt, które pomagają poprowadzić doświadczenie AR przez powielanie, usuwanie i pozycjonowanie obiektów.

Emulator Litho
Programuj dla Litho bez podłączania urządzenia: przetestuj swój projekt w edytorze Unity, używając myszy i klawiatury z naszym nowym emulatorem LITHO.

Trackpad
Pojemnościowy panel dotykowy na spodzie urządzenia zapewnia dokładne współrzędne (x, y).

Interfejs użytkownika połączenia urządzenia Unity SDK jest dostarczany z systemem interfejsu użytkownika, który umożliwia łatwe podłączenie urządzenia Litho do telefonu i prowadzi przez proces wdrażania Litho.

Haptic Feedback
Litho ma liniowy siłownik rezonansowy, który zapewnia sprzężenie zwrotne po dotknięciu gładzika. Wkrótce udostępnimy pełną personalizację dotykową w SDK.

Manipulacja obiektami
SDK zapewnia ramy interakcji gotowych rozwiązań dla interakcji, takich jak tworzenie obiektów, skalowanie, obracanie, selekcja i ruch.

Diorama - narzędzie do tworzenia filmów w otaczającym Cię świecie. Diorama to aplikacja do tworzenia filmów dla Litho. Umożliwia tworzenie o wiele bardziej wyrafinowanych efektów wizualnych niż jest to możliwe w przypadku jakiejkolwiek istniejącej aplikacji mobilnej. Jest to również tańsza, szybsza i bardziej intuicyjna alternatywa dla specjalistycznego oprogramowania komputerowego (np. Adobe After Effects czy Cinema 4D).


Mały kontroler AR dostarczany  jest w pakiecie z zestawem programistycznym Litho (SDK). Zestaw Litho SDK obsługuje programowanie w Unity na iOS i Androida, na MacOS i Windows.

What’s included:
- LITHO controller with micro-USB charging cable
- SDK download (single license)
- Lifetime software and firmware upgrade

Pakiet Litho SDK zawiera elastyczną platformę interakcji, która umożliwia programistom szybkie i łatwe tworzenie zachwycających i intuicyjnych środowisk rzeczywistości rozszerzonej (AR) w Unity. Pakiet Litho SDK obsługuje obecnie programowanie w Unity na iOS i Androida, na MacOS i Windows.

Funkcje:
Wskaźnik laserowy
Interakcje manipulacji obiektami
System UI
Menu przestrzenne
Emulator Litho LITHO ma szereg czujników śledzących ruch i powierzchnię dotykową na spodzie.

Weight: 24g.
Dimensions: height, 29mm. length, 48mm. width, 18mm
Battery: 8+ hrs active use. 2000 hrs standby
Charge time: 90mins for full charge
Bluetooth: LE radio, compatible with Bluetooth 5.0
Haptics: linear resonant actuator (LRA)
Processor: 64 MHz Arm Cortex-M4 with floating-point unit (FPU)
Motion-tracking sensors: sampled at 60hz
LEDs: charging status
Diorama is a filmmaking app for Litho. It enables you to produce far more sophisticated visual effects than possible with any existing mobile app. It’s also a cheaper, quicker and more intuitive alternative to specialist desktop software (e.g Adobe After Effects or Cinema 4D).

Litho
controller AR
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.