• Tylko online
Ultraleap VR Developer Mount
search
  • Ultraleap VR Developer Mount
  • Ultraleap VR Developer Mount

Ultraleap VR Developer Mount

152,52 €
Brutto

VR Developer Mount to akcesorium do kontrolera Leap Motion, które umożliwia korzystanie z wirtualnej rzeczywistości na zestawach VR z systemem Windows PC, takich jak Oculus Rift i HTC Vive. Można go również zamontować na zestawach słuchawkowych AR (o ile kamery kontrolera nie są zasłonięte).

Ilość
Prosimy o kontakt w sprawie dostępności

Ultraleap VR Developer Mount
VR Developer Mount to akcesorium do kontrolera Leap Motion, które umożliwia korzystanie z wirtualnej rzeczywistości na zestawach VR z systemem Windows PC, takich jak Oculus Rift i HTC Vive. Można go również zamontować na zestawach AR (o ile kamery kontrolera nie są zasłonięte).

Kluczowe cechy
Dokładne i niezawodne umieszczenie
Stabilna przyczepność bez uszkadzania zestawu słuchawkowego
Nadaje się do wdrożeń indywidualnych i skalowanych.

Uchwyt Leap Motion VR Developer firmy Ultraleap to akcesorium do kontrolera Leap Motion, które umożliwia korzystanie z wirtualnej rzeczywistości na zestawach VR z systemem Windows PC, takich jak Oculus Rift i HTC Vive. Nadaje się również do montażu na zestawach AR, pod warunkiem, że można go ustawić w taki sposób, aby kamery Leap Motion nie były przesłonięte.
Uchwyt składa się z dwóch części, które łączą się ze sobą: jeden obejmuje kontroler ruchu Leap i drugi mocowany bezpośrednio do zestawu VR/AR. Zestaw montażowy jest również dostarczany z dodatkowym przedłużaczem USB o długości 15 '(4,5 m), umożliwiającym pełny zakres ruchów w pomieszczeniach.
Przykładowe zastosowania (jako część systemu AR / VR z kontrolerem Leap Motion)
- Rozrywka lokalna
- Opieka zdrowotna (rehabilitacja po udarze, trening, terapia lustrzana, obrazowanie medyczne, leczenie oczu)
- Edukacja (wizualizacje anatomiczne, nauka praktyczna)
- Szkolenie personelu (symulatory lotów, złożone systemy komputerowe)
- Projektowanie i inżynieria przemysłowa (motoryzacja, linie montażowe, zarządzanie obiektami)
- Globalna współpraca zespołowa.

Product category:Specialized sensor (accessory)
Description:VR Developer Mount for the Leap Motion Controller (LMC)
Mounting method:Single-use 3M adhesive
Cable:15'-long (4.5 m) USB extender
Interaction zone of LMC:60cm (24") or more, extending from the device in a 120×150° fi eld of view (approximately 8 cubic feet or 0.2 cubic meters of interactive space)
Minimum system requirements for LMC (desktop):Windows® 7+ or Mac® OS X 10.7 (note that OSX is no longer formally supported); AMD Phenom™ II or Intel® Core™ i3/i5/i7 processor; 2 GB RAM; USB 2.0 port
Minimum system requirements for LMC (VR):Windows 7 SP1 64 bit or newer; Intel® Core™ i5-4590 equivalent or greater; 8GB+ RAM; 3x USB 3.0 port; NVIDIA GTX 970 / AMD R9 290 equivalent or greater with compatible HDMI 1.3 video output
Metric: 13mm x 80mm x 30mm,
Weight: 20g

---

Ultraleap VR Developer Mount, akcesorium do kontrolera Leap Motion, akcesoria vr do komputerów, kontroler ruchu Leap, kontrola ruchów w vr, Ultraleap VR Developer Mount, Leap Motion Controller Accessory, VR Computer Accessories, Leap Motion Controller, VR Movement Control,

UltraLeap
VR Developer Mount
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.