Tilt Five XE Kit
search
  • Tilt Five XE Kit
  • Tilt Five XE Kit

Tilt Five XE Kit

Zapytaj o cenę i dostępność

Rewolucyjne holograficzne urządzenie do gier planszowych. Po prostu rozłóż planszę na stole, podłącz okulary do komputera lub urządzenia mobilnego i zacznij grać. Połącz się z przyjaciółmi i rodziną, aby wspólnie cieszyć się grą.

Ilość

Zapytaj o cenę i dostępność

Tilt Five XE Kit Holograficzny system gier planszowych.
Rewolucyjne holograficzne urządzenie do gier planszowych.
Po prostu rozłóż planszę na stole, podłącz okulary do komputera lub urządzenia mobilnego i zacznij grać. Połącz się z przyjaciółmi i rodziną, aby wspólnie cieszyć się grą.
Cyfrowe gry planszowe oferują lepsze wrażenia dla graczy, łącząc to, co kochasz w grach wideo z tym, co kochasz w grach planszowych.

Okulary Tilt Five wyświetlają hologramy, które tylko Ty widzisz. Pozwalają przyjrzeć się z bliska lub oglądać z odległości kilku metrów. Okulary tworzą holograficzne obrazy 3D za pomocą innowacyjnego układu optycznego. Zobaczysz genialną, żywą grafikę, która wypływa ze stołu. Poczujesz, że postacie naprawdę tam są, gotowe do dowodzenia.

Plansza Tilt Five to twoje okno do holograficznego świata, w których wyobraźnia i kreatywność nie znają granic. Będziesz mógł wchodzić w dynamiczne światy. Eksploruj, walcz i rozwiązuj zagadki ze znajomymi, gdy historie rozwijają się we wspólnej holograficznej przestrzeni.

Różdżka Tilt Five pozwala na interakcję z królestwem holograficznym. Użyj różdżki, aby dotrzeć do holograficznego świata i kontrolować swoje wojska, lub użyj go jako pochodni, aby przedrzeć się przez mgłę. Posuń swoją postać i poczuj ją za pomocą elementów dotykowych. Twórz oszałamiające wizualnie mapy i teren na następną kampanię lub zastaw pułapki dla niczego niepodejrzewających poszukiwaczy przygód.

Pomiń męczącą konfigurację i szybciej wejdź do swoich gier. Interaktywne przewodniki zastępują mylące, a czasem długie, reguły. Gdy gry planszowe są cyfrowe, grupa może grać, wstrzymywać i wznawiać w dowolnym momencie. Nie ma znaczenia, czy wznowisz sesję następnego dnia, czy następnego miesiąca, ponieważ gra będzie dokładnie taka, jak wszyscy ją opuścili.
Dźwięk 3D
Dzięki głośnikom stereo obsługującym dźwięk 3D będziesz mógł usłyszeć, jak atakuje Cię wróg i słyszeć zderzenie broni podczas bitwy. A dzięki wbudowanemu mikrofonowi do czatu głosowego bez użycia rąk możesz omawiać strategię ze swoim zespołem, podczas zdalnej gry.

Interaktywne przedmioty kolekcjonerskie
Miniatury, kości i karty. Teraz możesz grać jak nigdy dotąd, ponieważ budzą się one z głosami i efektami wizualnymi. Nie musisz już wyobrażać sobie ognia pochodzącego od smoka, teraz go zobaczysz!

Przyjazny dla programistów
Okulary łączą się z komputerem PC lub urządzeniem mobilnym jako standardowe urządzenie peryferyjne USB3. Zestaw SDK jest łatwo dostępny dla wszystkich programistów, którzy chcą tworzyć aplikacje mieszanej rzeczywistości.

Zestaw SDK w zestawie
Nasz zestaw SDK został zaprojektowany w celu ułatwienia adopcji i ma minimalny rozmiar. Obsługujemy integracje na platformach hosta za pośrednictwem natywnych interfejsów API i zapewniamy gotowe wtyczki dla Unity 5.5+ i Unreal Engine 4.

Parametry Techniczne:
Tilt Five XE Kit w podełku
Dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć grę poza stołem w holograficznym obszarze gry, a także większą planszę z podstawkami, które pozwalają konfigurować planszę na wiele sposobów. Dostajesz także luksusowe pudełko z uchwytem do przenoszenia.
- dostęp do zestawu SDK, dzięki czemu możesz tworzyć własne gry,
- okulary,
- różdżka,
- plansza do gry XE,
- zestaw różnych nosków,
- 6-metrowy kabl USB,
- wstępny pakietem gier.

Dane:
- brak własnego źródła zasilania, muszą być podłączone do zewnętrznej jednostki.
-  na systemem Windows i Android,
- okulary mogą wyświetlać obraz w rozdzielczości 720p, polu widzenia 110 stopni, odświeżaniu 60Hz.
- wbudowany system audio, mikrofon, kamera 8MP,
- głośniki stereo obsługujące dźwięk 3D
- waga 85 gram,
- zestaw SDK – natywne interfejsy API
- gotowe wtyczki dla Unity 5.5+ i Unreal Engine 4

Tilt Five
XE Kit
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.